Ga naar de inhoud

Recenzje

27 maja 2021 - Pomoc Prawna

Serdecznie polecam usługi Pana Krzysztofa w zakresie pomocy prawnej i doradztwa w różnych dziedzinach tj. ubezpieczenie czy wszelkie sprawy urzędowe. Bezcenna pomoc w obcym kraju "

Pozdrawiam Klaudia R.

1 marzec 2021

Jako klienci chcielibyśmy gorąco podziękować za pomoc w sfinalizowaniu transakcji zakupu domu. Polecamy każdemu Grander Advies Polonia, wysoki poziom obsługi, kultura, w każdej sytuacji można liczyć na pomoc. Nie zostawiają klienta z problemem. Grander Advies Polonia pomaga w każdy możliwy sposób, robi nawet więcej niż musi. Prowadzi sprawę z zaangażowaniem od początku do końca. Bardzo sympatyczny kontakt. Profesjonalizm, rzetelność, uprzejmość i Cierpliwość to tylko kilka z zalet. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy. Dziękujemy z całego serca.

Wioleta i Michał.

Kredyt hipoteczny, Zakup domu. 

Chcesz kupić nowy dom? 

Tylko z Grander Advies Polonia! 

Zaangażowanie Pana Krzysztofa jest wprost profesjonalne. Gdy zaczęliśmy z nim współpracę, Bardzo baliśmy się o obowiązki które będą potrzebne przy zakupie domu, lecz z czasem przestaliśmy się o to Martwić. Pan Krzysztof załatwia wszystko za ciebie! Profesjonalna obsługa, dzięki której martwisz się tylko podpisaniem i wysłanie dokumentów. Resztę załatwia Pan Krzysztof. Chociaż czasami stały nam na drodze różne problemu, Pan Krzysztof poradził Sobie z nimi świetnie. Dzięki tak dużej znajomości osób w Holandii, jest on w stanie załatwić niemalże wszystko. Zawszę jest dostępny i można na niego liczyć. Jeśli masz jakieś pytania po prostu dzwonisz i rozmawiasz. Nigdy nie było z tym problemu. Zawsze dostepy i gotowy na pomoc innym   

Jeszcze raz dziękujemy za pomoc w zakupie naszego pięknego domu!

 

Kordian i Wiktoria   

Pomoc ogólna

Bardzo polecam! Fachowa pomoc, szybki i sprawny kontakt. Jeżeli potrzebujesz pomocy lepiej nie możesz trafić!

Julita Witkowska

Pomoc ogólna

Z czystym sumieniem polecam, skorzystałam i jestem bardzo zadowolona. Na pewno jeszcze skorzystam, dziękuję pięknie.

Krystyna Malinowska

Kredyt Hipoteczny

Bardzo polecamy z narzeczonym Pana Krzysztofa. Dzięki niemu kupiliśmy fajny dom w dobrej okolicy na czym nam bardzo zależało. Pan Krzysztof jest osobą kompetentną i rzetelną. Posiada duza wiedzé ktorá umie wykorzystać w negocjacjach z maklerami. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc!

Ryszard Adamowicz i Magdalena Olszak

Kredyt Hipoteczny

Dzięki Panu kupiliśmy wymarzony dom. Człowiek z dużą wiedza pomocny i godny zaufania. Bardzo polecamy do dziś korzystamy z pomocy Pana Krzysztofa.

Mateusz Wala i Magdalena Tumas

Pomoc Prawna

Polecam usługi Grander Advies Polonia, profesjonalizm w każdym calu. Nie mieliśmy możliwości poznać się osobiście niestety, wszystko było załatwiane telefonicznie i mailowo. Pan Krzysztof pokazał że na odległość można zrobić dużo a nawet i więcej. Sprawa załatwiona na wysokim poziomie, dziękuję serdecznie za pomoc i polecam z całego serca    

Wioleta Gruner

Pomoc Prawna

Bardzo polecam firmę Grander Advies Polonia. Naprawdę fachowa i bardzo szybka pomoc
😉

Monika Łuszkiewicz

Pomoc Prawna

Jestem bardzo zadowolony z usług pana Krzysztofa. Pomógł mi rozwiązać problem z moim pracodawcą.

Służył radą i pomocą. Jest to osoba godna polecenia nie składa pustych obietnic swoją pracę wykonuje rzetelne i fachowo. Kazdą powierzoną sprawę stara się rozwiązać na kożyść zlecajacego . Polecam usługi Pana Krzysztofa.

Marek Tomczyk

Kredyt hipoteczny, zakup domu 

Doradztwo polega nie tylko na wyszukiwaniu i prezentowaniu ofert spełniających określone wymagania kupującego. Obejmuje też szereg innych obowiązków. Wśród nich znajduje się kompletowanie dokumentów, a także kontakt z rzeczoznawcami, prawnikami, ekspertami kredytowymi, zarządcami czy współudział w zawieraniu transakcji. Bycie doradcą polega na sprawowaniu pełnej opieki nad klientem. To bezpieczne i pewne przeprowadzanie go przez gąszcz formalności, od momentu poszukiwań aż do finalizacji zakupu mieszkania 🏠☺
Decydując się na współpracę ze sprawdzonym i rzetelnym doradcą, jako kupujący zyskujemy gwarancję, że dokonywana transakcja jest uczciwa i bezpieczna. Doradca staje się niejako naszym przedstawicielem i zapewnia nam realne wsparcie na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości. Wielkie Dzięki Panie Krzysztofie za Wszystko!!! Usługi Państwa gorąco polecamy . Pozdrawiam i do zobaczenia na styczniowej uroczystości😉😉😉

Przemek Asia

Witam serdecznie. Gorąco polecam usługi Grander Advies Polonia. Od kilku miesięcy korzystam z pomocy w/w firmy. Sprawy, które dla mnie wydawały się nie do załatwienia, Pan Krzysztof rozpracowywał bez problemu. 100% skuteczności. Jestem informowana na bieżąco o każdym podejmowanym kroku. W najdrobniejszych szczegółach. Miły, ciepły, serdeczny człowiek. Nie mogłam lepiej trafić. Dziękuję Panie Krzysztofie.

Arleta Dembna

Witamy serdecznie. Chcieli byśmy gorąco polecić Grander Advies Polonia. Skorzystaliśmy z usługi Kupna Domu oraz Kredyt hipoteczny. Wiedza, doświadczenie i szybkość załatwienia spraw Pana Krzysztofa nas zaskoczyła. Nie sądzilismy , że z jego pomocą tak wszystko sprawnie załatwimy. O nic nie musieliśmy się martwić. Wszystko jest wytłumaczone od podstaw. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc , zaangażowanie i nasz nowy Domek. Polecamy każdemu firmę Grander Advies Polonia. Szczerego i godnego zaufania Pana Krzysztofa. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Panie Krzysiu.

Katarzyna i Radek Szota

Witajcie kochani, jak każdy z nas ma swoje opinie na temat biur i instytucji które oferują pomoc. Ja jestem prawie 6 lat w Holandii i dużo już przeszłam lecz stwierdzam jeden rzetelny fakt, Grander Advies Polonia a zwłaszcza Pan Krzysztof, nie spotkałam na swojej drodze tak rzetelnej i sumiennie wykonującej pracy osoby. Polecam z czystym sumieniem usługi tego Pana. Z moich doświadczeń, pomaga we wszystkim i z czystym sumieniem się pod tym podpisuje.

Barbara Kabot

Szacunek

Opowiadamy się za szacunkiem i równym podejściem do ludzi.

Godny zaufania

Jasno określamy cel i oczekiwania, jakie można mieć. Mówimy co robimy i robimy to co mówimy.

Niezawodny i wiarygodny

Działamy w oparciu o uczciwość i otwartość. Pomagamy ludziom jak najlepiej.