Recenzje

Pomoc Prawna (Juridisch advies)

Jestem bardzo zadowolony z usług pana Krzysztofa. Pomógł mi rozwiązać problem z moim pracodawcą.

Służył radą i pomocą. Jest to osoba godna polecenia nie składa pustych obietnic swoją pracę wykonuje rzetelne i fachowo. Kazdą powierzoną sprawę stara się rozwiązać na kożyść zlecajacego . Polecam usługi Pana Krzysztofa.

Marek Tomczyk

Kredyt hipoteczny, zakup domu (Hypotheek, huis kopen)

Doradztwo polega nie tylko na wyszukiwaniu i prezentowaniu ofert spełniających określone wymagania kupującego. Obejmuje też szereg innych obowiązków. Wśród nich znajduje się kompletowanie dokumentów, a także kontakt z rzeczoznawcami, prawnikami, ekspertami kredytowymi, zarządcami czy współudział w zawieraniu transakcji. Bycie doradcą polega na sprawowaniu pełnej opieki nad klientem. To bezpieczne i pewne przeprowadzanie go przez gąszcz formalności, od momentu poszukiwań aż do finalizacji zakupu mieszkania 🏠☺
Decydując się na współpracę ze sprawdzonym i rzetelnym doradcą, jako kupujący zyskujemy gwarancję, że dokonywana transakcja jest uczciwa i bezpieczna. Doradca staje się niejako naszym przedstawicielem i zapewnia nam realne wsparcie na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości. Wielkie Dzięki Panie Krzysztofie za Wszystko!!! Usługi Państwa gorąco polecamy . Pozdrawiam i do zobaczenia na styczniowej uroczystości😉😉😉

Przemek Asia

Witam serdecznie. Gorąco polecam usługi Grander Advies Polonia. Od kilku miesięcy korzystam z pomocy w/w firmy. Sprawy, które dla mnie wydawały się nie do załatwienia, Pan Krzysztof rozpracowywał bez problemu. 100% skuteczności. Jestem informowana na bieżąco o każdym podejmowanym kroku. W najdrobniejszych szczegółach. Miły, ciepły, serdeczny człowiek. Nie mogłam lepiej trafić. Dziękuję Panie Krzysztofie.

Arleta Dembna

Witamy serdecznie. Chcieli byśmy gorąco polecić Grander Advies Polonia. Skorzystaliśmy z usługi Kupna Domu oraz Kredyt hipoteczny. Wiedza, doświadczenie i szybkość załatwienia spraw Pana Krzysztofa nas zaskoczyła. Nie sądzilismy , że z jego pomocą tak wszystko sprawnie załatwimy. O nic nie musieliśmy się martwić. Wszystko jest wytłumaczone od podstaw. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc , zaangażowanie i nasz nowy Domek. Polecamy każdemu firmę Grander Advies Polonia. Szczerego i godnego zaufania Pana Krzysztofa. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Panie Krzysiu.

Katarzyna i Radek Szota

Witajcie kochani, jak każdy z nas ma swoje opinie na temat biur i instytucji które oferują pomoc. Ja jestem prawie 6 lat w Holandii i dużo już przeszłam lecz stwierdzam jeden rzetelny fakt, Grander Advies Polonia a zwłaszcza Pan Krzysztof, nie spotkałam na swojej drodze tak rzetelnej i sumiennie wykonującej pracy osoby. Polecam z czystym sumieniem usługi tego Pana. Z moich doświadczeń, pomaga we wszystkim i z czystym sumieniem się pod tym podpisuje.

Barbara Kabot

Szacunek

Opowiadamy się za szacunkiem i równym podejściem do ludzi.

Godny zaufania

Jasno określamy cel i oczekiwania, jakie można mieć. Mówimy co robimy i robimy to co mówimy.

Niezawodny i wiarygodny

Działamy w oparciu o uczciwość i otwartość. Pomagamy ludziom jak najlepiej.