Ga naar de inhoud

Odszkodowania

Grander Advies Polonia współpracuje z najlepsza oraz nowoczesna kancelarią prawną. Specjalizujemy się w roszczeniach z tytułu obrażeń ciała. Pracujemy tylko dla ofiar które uczestniczyły w wypadku w ruchu drogowym, w pracy lub poza nią. Rób to w czym jesteś dobry, jesteśmy w tym niezawodni. Biuro kancelarii jest również certyfikowane przez Krajowy Znak Jakości Letselschade, znak jakości dla profesjonalnych dostawców usług w zakresie obrażeń ciała: Twoja gwarancja jakości. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie.

Nasze usługi

Nasz zespół prawników specjalizuje się w roszczeniach z tytułu szkód osobowych. Reprezentujemy Twoje interesy w rozmowach na temat obrażeń ciała z profesjonalistami z firm ubezpieczeniowych. W ten sposób nie staniesz przed nierówną walką. Naszym celem jest dobry wynik procesu likwidacji szkód, abyś mógł skupić się na rewalidacji oraz powrocie do zdrowia. W trakcie procesu oferujemy m.in. następujące usługi:

  • Załatwienie rozmowy kwalifikacyjnej, najlepiej w domu poszkodowanego
  • Zebranie wszystkich niezbędnych informacji
  • Ustalenie odpowiedzialności
  • Oszacowanie szkody / zaliczka
  • Zorganizowanie odpowiedniego wsparcia medycznego lub zawodowego
  • Ocena sytuacji medycznej, w tym przyszłych zagrożeń medycznych
  • Odpowiedzialne rozliczenie szkody
  • Zawsze myślimy w kategoriach rozwiązań dla naszych klientów, w których najważniejsi są ludzie.

Dlatego każdego klienta traktujemy osobiście i ostrożnie, tak abyś miał najlepszą perspektywę na to, jak odzyskać swoje życie – w sensie finansowym i społecznym.

Dzięki współpracy z Grander Advies Polonia Prawnicy Wolthers Jagersma oferują pomoc także w języku Polskim. Prawnicy Wolthers Jagersma mają dwa biura i duży zespół specjalistów ds. obrażeń ciała, którzy na pierwszym miejscu stawiają interesy ofiar. Co prowadzi do zadowolenia naszych klientów? Dobre rozpracowanie danej sprawy to szkoda która została dokładnie oszacowana oraz przyszłe ryzyka zostały prawidłowo oszacowane. Dobro klienta to jest to co jest dla nas najważniejsze. Nasi klienci oceniają nas za nasze usługi ze średnią oceną 9,2!

Szukasz zaangażowanego, rzetelnego i kompetentnego prawnika, który specjalizuje się w sprawach dotyczących obrażeń ciała? Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić!

Dlaczego nasza pomoc?

Jeśli Twój samochód przestanie działać, dzwonisz do warsztatu. Kiedy boli cię ząb, idziesz do dentysty. Równie oczywiste jest wezwanie prawnika ds. obrażeń ciała/szkód osobowych, jeśli zostałeś ranny w wypadku. Im szybciej to nastąpi, tym lepiej będą reprezentowane Twoje interesy.

Po wypadku możesz mieć do czynienia z firmami ubezpieczeniowymi. Pracują tam profesjonaliści: ogólnie dobrze wyszkoleni mężczyźni i kobiety, którzy są przyzwyczajeni do obsługi roszczeń z tytułu obrażeń ciała. Oczywiście nie ma w tym nic złego. Ale ofiary zwykle nie są zaznajomione z prawem odpowiedzialności. Ofiary nie wiedzą, do czego mają prawo ani jak należy obliczyć odszkodowanie.

Prawnicy ds. obrażeń ciała/szkód osobowych Wolthers Jagersma:

Prawnicy od szkód osobowych posiadają gruntowne przeszkolenie zawodowe, uzupełnione o specjalizacje. Ponadto muszą przestrzegać przepisów Holenderskiej Izby Adwokackiej, w tym obowiązku corocznego szkolenia przypominającego. Oznacza to, że masz pewność dobrego prowadzenia w nieprzejrzystym procesie reguł i struktur, z którymi nigdy nie miałeś do czynienia.

Szacunek

Opowiadamy się za szacunkiem i równym podejściem do ludzi.

Godny zaufania

Jasno określamy cel i oczekiwania, jakie można mieć. Mówimy co robimy i robimy to co mówimy.

Niezawodny i wiarygodny

Działamy w oparciu o uczciwość i otwartość. Pomagamy ludziom jak najlepiej.