Ga naar de inhoud

Nowości

Kolejny tort dla zadowolonego klienta!

Serdecznie gratulujemy Szymonowi oraz Monice zakupu nowego domu w Coevorden! Dziękujemy za milą współprace, za zaufanie oraz za skorzystanie z naszych usług!  

Tort dla zadowolonego klienta!

I nasz kolejny zadowolony klient który zasmakuje nie tylko własnego domu ale również pysznego tortu. Dziękujemy Michałowi i Wiolecie za zaufanie oraz skorzystanie z naszych usług. Zakup domu w Holandii jest w zasięgu twojej ręki! Skontaktuj się z nami a my pomożemy zrealizować Ci twoje marzenia. Zapewnimy Ci najtańszy Kredyt Hipoteczny w Holandii oraz najlepszą obsługę przy zakupie domu.

Tort dla zadowolonego klienta!

I nasz kolejny zadowolony klient który zasmakuje nie tylko własnego domu ale również pysznego tortu. Dziękujemy Radkowi i Kasi za zaufanie oraz skorzystanie z naszych usług. Zakup domu w Holandii jest w zasięgu twojej ręki! Skontaktuj się z nami a my pomożemy zrealizować Ci twoje marzenia. Zapewnimy Ci najtańszy Kredyt Hipoteczny w Holandii oraz najlepszą oblegę przy zakupie domu.

Kredyt Hipoteczny w Holandii – Nowości

Co z oprocentowaniem Kredytu Hipotecznego w 2021 roku?  Rynek mieszkaniowy i hipoteczny okazał się odporny na konsekwencje korona wirusa w 2020 roku i zanotował dane jak nigdy wcześniej. Sprzedaż mieszkań kontynuowana była „jak zwykle”, a ceny domów wzrosły. Wbrew oczekiwaniom oprocentowanie kredytów hipotecznych nie wzrosło gwałtownie. Czego możemy się spodziewać po oprocentowaniu kredytu hipotecznego w nowym roku? Możesz przeczytać to na tym blogu. Oprocentowanie kredytu hipotecznego w 2020 roku: Na początku kryzysu kredytowego (2008) i euro (2011) stopy procentowe wzrosły o jeden procent lub więcej w ciągu trzech do czterech… Lees verder »Kredyt Hipoteczny w Holandii – Nowości

I jeszcze jeden tort!

I nasz kolejny zadowolony klient który zasmakuje nie tylko własnego domu ale również pysznego tortu. Dziękujemy Kordianowi i Wiktorii za zaufanie oraz skorzystanie z naszych usług. Zakup domu w Holandii jest w zasięgu twojej ręki! Skontaktuj się z nami a my pomożemy zrealizować Ci twoje marzenia. Zapewnimy Ci najtańszy Kredyt Hipoteczny w Holandii oraz najlepszą oblegę przy zakupie domu.

Tort dla zadowolonego klienta!

I nasz kolejny zadowolony klient który zasmakuje nie tylko własnego domu ale również pysznego tortu. Dziękujemy Asi i Przemkowi za zaufanie oraz skorzystanie z naszych usług. Zakup domu w Holandii jest w zasięgu twojej ręki! Skontaktuj się z nami a my pomożemy zrealizować Ci twoje marzenia. Zapewnimy Ci najtańszy Kredyt Hipoteczny w Holandii oraz najlepszą oblegę przy zakupie domu.

Co się zmieni w 2021 roku?

Maksymalna wysokość kredytu hipotecznego w 2021 roku wzrośnie! Prawie wszystkie gospodarstwa domowe, których dochody wzrosną w przyszłym roku, mogą pożyczyć więcej na zakup domu (większa zdolność kredytowa). Tak twierdzi Narodowy Instytut Informacji Budżetowej (Nibud) w raporcie doradczym Financing Burden Norms 2021. Nibud proponuje również, aby drugi dochód w przyszłym roku stanowił 90 procent we wniosku o kredyt hipoteczny, zamiast obecnych 80 procent. Drugi dochód to 90 procent! W przeszłości drugi dochód znikał automatycznie wraz z przybyciem dzieci. To już dawno przestało mieć miejsce. To był powód, dla którego Nibud zaproponował… Lees verder »Co się zmieni w 2021 roku?

Zadowoleni klienci

Nasz kolejny zadowolony klient i spełnione marzenia! Gratulujemy Magdalenie i Ryszardowi!

Kolejny zadowolony klient!

Nasz kolejny zadowolony klient który zasmakuje nie tylko własnego domu ale również pysznego tortu. Domek twoich marzeń jest w zasięgu twojej ręki! Skontaktuj się z nami!