Ga naar de inhoud

Strona glówna

[vc_row css=”.vc_custom_1450677977665{margin-bottom: 0px !important;}”][vc_column offset=”vc_hidden-xs”][rev_slider_vc alias=”fullscreen-main-slider”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_empty_space][vc_custom_heading text=”Dlaczego ludzie wybierają właśnie nas? ” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Grander Advies Polonia, oferuje pomoc osobom z Polski, które nie mają jeszcze wystarczającej znajomości języka holenderskiego i / lub nie mają wystarczającej wiedzy na temat tego, jakie sprawy należy załatwić w Holandii.

Opowiadamy się za szacunkiem i równym podejściem do ludzi.

Jasno określamy cel i oczekiwania, jakie można mieć. Mówimy co robimy i robimy to co mówimy.

Działamy w oparciu o uczciwość i otwartość. Pomagamy ludziom jak najlepiej.

Może to polegać na założeniu konta bankowego, różnego rodzaju sprawach urzędowych, tłumaczeniu otrzymanej poczty, pomocy przy zakupie domu  wykupieniu ubezpieczenia oraz pomocy prawnej.

Grander Advies oferuje także pomoc holenderskim firmom w których pracują polscy pracownicy, którzy nie znają jeszcze wystarczająco dobrze języka holenderskiego lub potrzebują pomocy w przypadku różnic kulturowych.

Może to być, kierowanie polskimi pracownikami podczas szkolenia, pomoc w zakwaterowaniu, pomoc w rozwiazywaniu problemów i tłumaczenia.[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_custom_heading text=”Dlaczego nasze usługi? ” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Podróż do obcego kraju nie jest łatwa i szybko się można przekonać, że jest dużo spraw z którymi nie możemy sobie poradzić.

My również pochodzimy z Polski, więc z doświadczenia wiemy, jak trudno może być załatwić pewne sprawy z barierą językową i niewiedzą , którą mamy po przyjeździe do Holandii.

Naszym największym celem jest pomóc naszym rodakom aby poczuli się tutaj dobrze i bezpiecznie. Wszystko to za rozsądną opłatą.

Oferujemy Państwu nasze usługi takie jak pomoc prawna, kredyt hipoteczny, zakup domu, sprzedaż domu, ubezpieczenie.

Po wielu latach doświadczenia w Holandii wyspecjalizowaliśmy się w wyżej wymienionych dziedzinach.

Są też inne firmy, które oferują taką pomoc w bardzo nieuzasadnionych cenach dlatego nie daj się naciągnąć!

Dlatego cieszymy się, że znalazłeś tę stronę! Na naszej stronie możesz znaleźć informacje w czym i w jaki sposób możemy Ci pomóc. Jeżeli czegoś nie znalazłeś na naszej stronie to skontaktuj się z nami.

Prosimy o kontakt telefoniczny, lub formularz zapytania.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_empty_space][vc_empty_space][vc_single_image image=”2583″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”20″][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1451300723020{margin-bottom: 0px !important;padding-top: 96px !important;padding-bottom: 80px !important;background-color: #222222 !important;}”][vc_column width=”1/3″][vc_custom_heading text=”Skontaktuj się z nami, a wtedy życie w Holandii stanie się łatwiejsze! ” font_container=”tag:div|font_size:36px|text_align:left|color:%23ffffff|line_height:38px” google_fonts=”font_family:Poppins%3A300%2Cregular%2C500%2C600%2C700|font_style:700%20bold%3A700%3Anormal” css=”.vc_custom_1580717286310{margin-bottom: 19px !important;}”][vc_column_text]Zostaw swoje dane a my się z Tobą skontaktujemy. [/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”2/3″]

Fout: Contact formulier niet gevonden.

[/vc_column][/vc_row]